NEDEN CONNECT BANKA

Güvenli, Hızlı ve Kolay Kullanımlı

Connect Banka ile Havale, EFT, Çek-Senet, Fatura ve Maaş Ödeme gibi banka işlemlerinizi şubeye gitmeden veya internet bankacılığına bağlanmaya gerek kalmadan tek tıkla ERP’niz üzerinden gerçekleştirin. Operasyonlarınızı kolaylaştırarak muhasebe işlemlerinizde verimliliğinizi artırın.

KİMLER KULLANABİLİR?

Dijital dünyanın avantajlarını kullanarak verimliliklerini arttırmak isteyen ve connect banka modülü olan tüm firmalar kullanabilir.

Kolay Kullanım

Banka işlemlerinizi şubeye gitmeden veya internet bankacılığına bağlanmaya gerek kalmadan tek tıkla ERP’niz üzerinden gerçekleştirin.

Ekstra İşlem Ücreti Yok

Connect Banka modülüyle bankanıza ödediğiniz işlem ücreti dışında hiçbir ücret ödemeden işlemlerinizi gerçekleştirin.

Türkiye’nin En Büyük Bankaları

Connect Banka’nın Akbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Vakıfbank gibi Türkiye’nin en büyük bankaları ile direkt entegre altyapısı sayesinde operasyonel süreçlerinizi kolaylaştırın.

Verimlilik Artışı Sağlaması

Connect Banka ile ERP’niz üzerinden operasyonlarınızı kolayca tamamlayın, süreç verimliliğinizi artırın.
    e- Arşiv Uygulaması Hakkında

    433 Seri Nolu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile yürürlüğe giren e-Arşiv Uygulaması, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak faturanın elektronik ortamda oluşturulması, elektronik ortamda muhafazası, ibrazı ve raporlamasını kapsayan bir uygulamadır.

    e-Arşiv Uygulamasından yararlanmak isteyen mükelleflerin, öncelikle e-fatura uygulamasına kayıtlı olmaları gerekmektedir.

    Elektronik Fatura Kayıt Sistemi (EFKS) kapsamında faturalarını elektronik ortamda oluşturma ve muhafaza izni almış olan mükellefler, 1/4/2015 tarihinden geç olmamak üzere Başkanlığın kendilerine yazıyla bildireceği bir tarihe e-Arşiv Uygulamasına geçmek zorundadırlar.

    İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış hasılatı tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükellefler, en geç 1/1/2016 tarihine kadar e-Arşiv Uygulamasına geçmek zorundadır.