NEDEN ERGİN E-DÖNÜŞÜM

Her geçen gün yenilenen teknoloji, firmaların muhasebe açısından yeni programsal ihtiyaçlarını ortaya çıkarmıştır. Fakat bu programları kullanabilecek etkin kişilerin azlığı sıkıntı yaratmaktadır. Ergin E Dönüşüm olarak, bu açığın giderilmesi için uzman kadromuzla kişilere netsis, logo ve zirve gibi muhasebe programlarının yanı sıra ofis progamlarının da eğitimini vermekteyiz. 

VİZYONUMUZ

Bilgisayar eğitimleri alanındaki yeni trendleri takip ederek, yeni metodlar ve içerikler geliştirip bunları bireylerin ve kurumların faydasına sunarak en çok tercih edilen eğitim merkezi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Değişime ve gelişime açık, çağın gerektirdiği donanımlara sahip, bilgiye her an ulaşabilen, çalıştığı sektörde birey olarak kendisini ya da çalıştığı kurumu dünya standartlarında temsil edebilecek ve kendine güvenen bireylere sahip bir toplum oluşumuna katkıda bulunmaktır. Bu amaçla uluslararası standartlarda eğitim vermeyi ve öğrenci memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmayı temel ilke edinmiştir.

MÜŞTERİ ANLAYIŞI

Dürüst, güvenilir gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda,Açık hitap yaklaşımı ile ilişkiler kurmak,m üşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip;tutarlı doğru,istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum sevide tutan bir anlayışla iş yapmak.

TAKIM ÇALIŞMASI

Takım sinerjisi yaratmayı bilen,önsezilere ve sorumluluğa dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı,sorun engellere meydan okuyabilen,aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

SAMİMİ İLETİŞİM

Güvenilir,girişimci,hızlı geribildirim yapabilen,sürekli destekleyici,çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.