Hızlı,hatasız ve kolay kullanım

e-Ekstre ile bütün hesap hareketlerinizi bankanızdan dijital ortamda talep edin, işlemlerinizi saniyeler içinde hatasız bir şekilde ERP sisteminize aktarın.

KİMLER KULLANABİLİR?

Dijital çağa ayak uydurmak ve işgücünü daha verimli kullanmak isteyen tüm şirketler kullanabilir.

Tam Entegre Altyapısı

j-guar, Tiger, Netsis ve GO ürünlerimizle tam entegre olarak çalışan yapısıyla başka bir ekran açmaya gerek olmadan banka işlemlerinizi tek tıkla ERP’nize kaydedin.

Kolay Kullanım

İşlemlerinizi tek tek ya da toplu olarak seçin, hesap hareketlerini tek ekranda inceleyin ve kolaylıkla güncelleyin.

Esnek Yapısı

Hangi işlemi hangi fiş türünde kaydetmek istediğinizi belirleyerek, her işlem türü için ayrı muhasebe kodu belirlemenin kolaylığını yaşayın.

Tüm Bankalar İle Çalışabilme Tüm bankaların MT940 formatındaki hesap ekstrelerini alarak muhasebeleştirin.

Zaman Tasarrufu

İşlemlerinizi tek tek ya da toplu olarak tek seferde hatasız bir şekilde ERP sisteminize aktarın, operasyonel süreçlerinizi kolaylaştırarak zaman tasarrufu sağlayın

Düşük Maliyet

Operasyonel iş süreçlerinizdeki atıl zamanı ortadan kaldırarak maliyetlerinizi düşürün.
    e- Arşiv Uygulaması Hakkında

    433 Seri Nolu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile yürürlüğe giren e-Arşiv Uygulaması, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak faturanın elektronik ortamda oluşturulması, elektronik ortamda muhafazası, ibrazı ve raporlamasını kapsayan bir uygulamadır.

    e-Arşiv Uygulamasından yararlanmak isteyen mükelleflerin, öncelikle e-fatura uygulamasına kayıtlı olmaları gerekmektedir.

    Elektronik Fatura Kayıt Sistemi (EFKS) kapsamında faturalarını elektronik ortamda oluşturma ve muhafaza izni almış olan mükellefler, 1/4/2015 tarihinden geç olmamak üzere Başkanlığın kendilerine yazıyla bildireceği bir tarihe e-Arşiv Uygulamasına geçmek zorundadırlar.

    İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış hasılatı tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükellefler, en geç 1/1/2016 tarihine kadar e-Arşiv Uygulamasına geçmek zorundadır.