NEDEN LOGOPAY

Kurumsal, Hızlı ve Kolay Tahsilat

LogoPay ile ödemelerinizi zamanında alırken, tahsilatlarınızı arttırarak nakit akışınızı iyileştirin. Tahsilat süreçlerinizi de daha verimli yönetin.

KİMLER KULLANABİLİR?

Tahsilat süreçlerini daha kurumsal ve profesyonelce yönetmek isteyen tüm şirketler.

Avantajlı & Yüksek Tahsilat

Nakit akışınızı iyileştirmek için LogoPay’le müşterilerinizden ve bayilerinizden ödemelerinizi zamanında alın. Taksitli ödeme seçeneğiyle tahsilat tutarlarınızı artırın.

Kurumsal & Profesyonel Tahsilat

Ödeme talep ederken kredi kartı ve banka kartı ile alternatif yöntemler sunarak tahsilat süreçlerinizi daha kurumsal ve profesyonelce yönetin.

Size Özel Tahsilat Sistemi

Bayilerinizin, iş ortaklarınızın ödemeleri için size özel bir tahsilat sayfası oluşturun, Müşterilerinizin borçlarını anında ödemelerini sağlayın.

Pratik Kullanım

LogoPay’in pratik tahsilat altyapısı sayesinde, gönderdiğiniz e-fatura, e-arşiv faturaları ve mutabakat mektupları üzerinden müşterilerinizin anında kredi kartı ile ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.Üstelik müşterileriniz dilerlerse kart bilgilerini bir sonraki ödemelerini kolaylaştırmak için LogoPay altyapısına kayıt edebilirler.
    e- Arşiv Uygulaması Hakkında

    433 Seri Nolu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile yürürlüğe giren e-Arşiv Uygulaması, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak faturanın elektronik ortamda oluşturulması, elektronik ortamda muhafazası, ibrazı ve raporlamasını kapsayan bir uygulamadır.

    e-Arşiv Uygulamasından yararlanmak isteyen mükelleflerin, öncelikle e-fatura uygulamasına kayıtlı olmaları gerekmektedir.

    Elektronik Fatura Kayıt Sistemi (EFKS) kapsamında faturalarını elektronik ortamda oluşturma ve muhafaza izni almış olan mükellefler, 1/4/2015 tarihinden geç olmamak üzere Başkanlığın kendilerine yazıyla bildireceği bir tarihe e-Arşiv Uygulamasına geçmek zorundadırlar.

    İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış hasılatı tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükellefler, en geç 1/1/2016 tarihine kadar e-Arşiv Uygulamasına geçmek zorundadır.